ОСВІТНІ ПРОБЛЕМИ ІММІГРАНТІВ У СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ: УКРАЇНСЬКИЙ ТА ЛАТВІЙСЬКИЙ КОНТЕКСТИ (ПІДСУМКИ)

21-24 листопада  2018 року у Києві відбулася заключна конференція за українсько-латвійським проектом «Іммігранти в суспільстві: виклики для освіти». Проект фінансувався впродовж 2017-2018 років за програмою співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Латвії. Виконувався проект НПУ імені М.П. Драгоманова та Латвійським університетом (керівники: професор Володимир Євтух та Рудіте Андерсоне; учасники: проф. Сергій Штепа, проф. Ганна Кісла, проф. Людмила Савенкова, доцент Юлія Сюсель – НПУ імені М.П. Драгоманова; проф. Занда Рубене, проф. Аіда Крузе, проф. Івета Гудаковська, докторантка Майя Балоде). На конференції були підведені підсумки виконання проекту. Участь в конференції взяли викладачі Факультету соціально-економічної освіти  проф. Олег Падалка, проф. Оксана Патенок, проф. Валентина Федас, доцент Тетяна Голубенко, ст. викладач Максим Колесніченко, викладачі Руслан Фірсов, Любов Пиголенко, Ганна Щілінська, аспіранти, студенти Факультету та Інженерної академії.
Учасники конференції мали зустріч з ректором університету академіком Віктором Андрущенком. У своєму виступові ректор акцентував увагу на реформаційних зусиллях колективу університету, зокрема у контексті побудови нової української школи, на наукових здобутках та модернізації навчального процесу у відповідності з потребами сьогоднішнього суспільного розвитку. Ректор Латвійського університету Індрікіс Муіжнієкс  надіслав Лист подяки Віктору Андрущенку за підтримку плідної співпраці двох університетів. У свою чергу ректор Віктор Андрущенко  подякував своєму ризькому колезі  і передав йому офіційний лист, у якому висловив сподівання, що співробітництво між нашими університетами буде успішно розвиватися і у майбутньому.
23 листопада учасники конференції відвідали історико-туристичний комплекс з інтернатом у с. Буки Сквирського району Київської області, створений відомим меценатом Іваном Сусловим.

IMG_1494 IMG_1495 IMG_1500 IMG_1543 IMG_1546 IMG_1558 IMG_1614 IMG_1619 IMG_1620 IMG_1650 IMG_1658 IMG_1689 IMG_1695